wentylacja i klimatyzacja

Wentylacja i klimatyzacja przy wygłuszaniu pomieszczeń

Istotny element akustyki

Proponowane przez nas ustroje akustyczne czy też meble studyjne nie stanowią całej propozycji. Bardzo ważne w przeprowadzanych procesach adaptacji akustycznych pomieszczeń jest montaż odpowiednich modeli instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Master Sound dba o to, by klienci mogli korzystać z instalacji we wszystkich pomieszczeniach o bardzo dużych wymaganiach akustycznych. Proponowane przez nas urządzenia są bardzo ciche. Po zamontowaniu sprzętu akustyka studiów nagrań czy akustyka pomieszczeń innego typu na pewno nie ucierpi.

Posiadana przez nas wiedza i doświadczenie pozwalają nam na kompleksowe usługi instalacji wentylacji i klimatyzacji w studiach nagrań, kabinach lektorskich, reżyserkach lub innych pomieszczeniach o dużych wymaganiach akustycznych. W przypadku wielu z nich stosujemy tzw. klimatyzację kanałową. Polega ona na zastosowaniu jednej centralnej jednostki odpowiedzialnej za chłodzenie wszystkich pomieszczeń. Powietrze w takim przypadku rozprowadzane jest kanałami akustycznymi.

Poza sferą akustyki

Co ważne, w zakresie proponowanych urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych nie ograniczmy się jedynie do działań związanych z wygłuszaniem pomieszczeń. Problemów nie sprawi nam montaż urządzeń w domach, mieszkaniach, biurach czy sklepach. Zachęcamy do sprawdzenia pełnej propozycji Master Sound, a w przypadku zainteresowania, do kontaktu z przedstawicielem.